Показано с 1 по 15 из 374

Тема: Новорічні сценарії для малюків

Древовидный режим

Предыдущее сообщение Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Следующее сообщение
  1. #11
    Новичок
    Регистрация
    19.10.2020
    Адрес
    Городня
    Сообщений
    3
    Поблагодарил Поблагодарил 
    25
    Поблагодарили Поблагодарили 
    14
    Поблагодарил в

    2 сообщениях

    По умолчанию

    Новорічний ранок
    ( 2-га молодша група)
    Під музику діти заходять до залу.
    Вед-.Ось ступає на поріг гарне свято- Новий рік! Ось ялинка малят вже чекає ,разом свято зустріти бажає.
    Всі підходять до ялинки, роздивляються її.
    Сніг.- Подивіться,дітки, на ялиночці сяє в цей час Безліч іграшок, різних прикрас! Тож із святом її привітаємо, І в таночку усі закружляємо!
    1 ТАНЕЦЬ__________________________ (сідаємо на місця)
    Сніг-Діти, давайте ялинку привітаємо, віршики про свято ялинці почитаємо!
    1 дит- Ялинка-ялинка, вогнями світи, малята у гості до тебе прийшли!
    2дит- Ой, ялинко пишна, золотисті віти, Свято Новорічне зустрічають діти!
    3дит- Дід Мороз Червоний ніс нам ялиночку приніс! Ми ялинку привітаємо, пісеньку їй заспіваємо!
    4 дит- З*явилася ялинка у нашому садку У вогниках-іскринках, у білім кожушку!
    Сніг- Дуже гарні віршики ви, малята, нам почитали,ялинці вони дуже сподобалися! А я – Снігурочка, малята, народилася з сніжку, Мені метелиця співала пісню добру, чарівну! Ми ялинці віршики почитали, затанцювали, а щоб ялинку ще більше звеселити,- треба на ній вогники засвітити! Скажемо дружно-1,2,3,- ти, ялиночко,світи! А ну, ще раз! (повторюють слова. Ялинка засвітилась. (Діти плескають у долоньки)
    Сніг- Як притупнуть каблучки,-швидко згаснуть вогники!(Діти тупають,вогники гаснуть)
    Сніг- Ялинко,посміхнись, ялинко, засвітись!(Діти плескають у долоньки – засвітилась)
    Сніг- Дітки, дивіться, під ялинкою Дід Мороз іграшковий стоїть. Треба нам його оживити! (Бере до рук іграшкового Діда Мороза) і каже: -Один, два, три,- Дід Морозе, оживи!
    Грає музика, заходить Дід Мороз
    Д.М.-Добрий день, мої малята, любі хлопчики й дівчатка! Я прийшов до вас на свято з новим роком привітати!
    -2 –
    Д.М.- Ось ялинонька святкова, і малята всі чудові ! Дружно в коло всі ставаймо, хоровод розпочинаймо!
    2 ХОРОВОД «ОСЬ СТОЇТЬ ЯЛИНКА»
    Д.М.- Гарно дітки танцювали, я стомився, бо старий, а надворі Рік Новий. Сяду відпочину, а ви мені віршики розкажіть! (Сідає)
    Читання віршів: 1 дит- Як гарно,що до нас на свято ти зміг, дідусю, завітати! Ми тебе зустрінемо, чаєм відігріємо!
    2дит- Справжня красунечка наша ялинка, Любить ялинку кожна дитинка!
    3дит- Під ялинкою пакунки- новорічні подарунки, Їх нам з радістю приніс Дід Мороз- Червоний ніс!
    4дит-На ялинці ліхтарики вогниками сяють, Подаруночків твоїх діти всі чекають!
    Д.М.- Ой молодці малята! Час настав нам в гру пограти!
    3 ГРА_________________________________
    Д. М.-Дітки, я Дід Мороз –чарівник. Ось у мене є чарівний дзвіночок, який уміє творити дива. (Дістає із рукавиці дзвоник, дзвонить) і каже: « Мій дзвіночок , ти дзвени,Петрушку нам ти оживи! (Д.М. дістає з-під ялинки іграшку Петрушку,і говорить від його імені)
    Петрушка/Д.М.-Танцюрист я і співак, і говорити я мастак, Маю гарні торохтушки, а ім*я моє Петрушка! Брязкальця ви розбирайте, весело на них заграйте!
    (Петрушку в центр кола на стільчик. Навколо нього діти танцюють.)
    4 ТАНЕЦЬ З БРЯЗКАЛЬЦЯМИ
    Д.М.-Як чудово , малюки, ви нам станцювали. А тепер всі брязкальця в кошик поскладали!(Зібрали брязк. В кошик.) – а Петрушку ми залишимо у нас на святі! (Садить Петрушку під ялинку)
    Сніг- Прийшла пора ось цей пакунок відкривати! Наш дзвіночок, ти дзвени,Ведмежатко оживи!(Дзвонить у дзвіночок, дістає вдмежатко,каже від його імені)
    -3- Д.М.- Ведмежатко- Я звір улюблений, весь з плюшу, Є носик, лапки, навіть вушка! Я вайлуватий та м*який, Чи знаєте хто я такий?! Діти: Ведмедик! Ведмед/ Д.М.- Я узимку спать лягаю, що таке «мороз» не знаю! Я прийшов до вас на свято, хочу з вами я пограти!
    5 ГРА З ВЕДМЕДИКОМ
    Д.М.-Молодці, гарно грали. А тепер покладемо Ведмедика під ялинку далі спати аж до весни. А тут ще є один пакуночок, малята!
    Сніг- Наш дзвіночок ти дзвени, Зайчика нам оживи! ( Зайчика озвучує Снігуронька)
    Зайчик/ Сніг -А я- Зайчик! Теж пухкий! І біленький, і м*який! Дуже люблю пострибати і на сніжку потанцювати!
    Д.М.- Зі сніжком також ми дружимо , і Зима нам не байдужа! Зараз прошу віх я встати ,із Зайчиком потанцювати! (Зайчика на центр на стільчик, танцюємо навколо нього)
    6 ТАНЕЦЬ ЗАЙЧИКІВ
    Сніг.-Дідусю Морозе, ти з дітками грав? Танцював? Співав? А подарунки ти приніс для малят?
    Д.М. –Так, звичайно. Дарунки я приніс для кожної дитини! Ось тут вони у цій торбині!
    РОЗДАЧА ПОДАРУНКІВ
    Д.М.- Ось і прийшов нам час прощатись, Зичу вам здоров*я, сил! Щоб в садку пісні дзвеніли, щоб лунав веселий сміх! З Новим Роком! Всіх, всіх, всіх!
    Сніг.- Залишайтеся здорові, далі нам рушати час. Через рік обов*зково в гост і прийдемо до вас!

  2. 7 пользователей поблагодарили Верхуша Ольга за это полезное сообщение:

    muzik (12.12.2020), Natuly (20.11.2021), Svetlana Shkolovaya (01.11.2021), ИннаНичога (13.12.2020), любба (08.11.2021), Ната_ли (07.12.2020), Пензева Людмила (11.12.2020)

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •  
Яндекс.Метрика free counters Рейтинг@Mail.ru